RDN Święta Bożego Narodzenia

Z czym kojarzą się Święta Bożego Narodzenia?, Jakie tradycje związane są z tym świętem - na te i inne pytania odpowiadały starszaki na antenie Radia RDN Wspólnie odśpiewały kolędę i wszystkim radio słuchaczom złożyły świąteczne życzenia.

Wigilia 2022

Aniołowie w niebie głoszą wieść radosną,

Bożego Narodzenia nadszedł czas! To czas ludzkiej życzliwości i miłości.

Niech nie zabraknie Wam także radości.

Kolędujcie z uśmiechem na twarzach.

Wesołych Świąt!

Konkurs na "Ozdobę Bożonarodzeniową"

W naszym przedszkolu organizowany był konkurs na ?Ozdobę Bożonarodzeniową?. Celem konkursu było kultywowanie wśród dzieci tradycji świątecznej, oraz wzbudzenie pozytywnych emocji w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom za udział w konkursie.

Konkurs "Rozmowa przyszłości"

Z ogromną radością informujemy, że w konkursie ?Rozmowa przyszłości? organizowanym przez Małopolski Oddział Polskiego Związku Logopedów za zajęcie III miejsca nagrodzone zostały dzieci z oddziału II - Maja Skarżyńska i Jakub Romanowski, a wyróżniona Nina Pronobis. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe kalendarze Polskiego Związku Logopedów, a wszyscy specjalne dyplomy.

Fabryka wyobraźni

"Fabryka wyobraźni - doświadczam, myślę, jestem kreatywny" program własny. W dniu dzisiejszym dzieci słuchały bajek czytanych przez panią bibliotekarkę z Miejskiej Biblioteki Publicznej dotyczących Świąt Bożego Narodzenia. "Świąteczne prezenty" " Pracowity dzień Świętego Mikołaja" Dzieci rozmawiały na temat przygotowań do świąt, świątecznej tradycji.

Dzień Księgarza

Dzieci z grupy III z okazji Dnia Księgarza obchodzonego 13 grudnia wybrały się do księgarni na Placu Katedralnym. Rozmawiały o pracy Księgarza, sposobach powstawania książek, oraz ich promocji. Starszaki życzą wielu odwiedzin, oraz dużo pomyślności zawodowej.